Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalat intim plasztikaval...

Tapasztalat intim plasztikaval? (kisajak műtét)

Figyelt kérdés
Van itt valakinek tapasztalata intim plasztikaval? Mindig lebeszélem róla magam, de már évek óta keseríti meg az életem. Nem tudom elfogadni. Szex közben sem tudok teljesen ellazulni, csomoszor feszengek, szorongok miatta. Takargatnom kell folyamatosan, a strandon, az öltözőben, mindenhol.
2020. máj. 22. 01:36
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Mi a konkrét kérdésed?

Én úgy 6 éve műtettem meg, szerencsére csak az egyik felét kellett. Azóta felszabadultam szexuálisan, nem takargatom magamat, nem magyarázkodom a partneremnek, szóval életem egyik legjobb döntése volt. Sokat vissza adott az önbizalmamhoz.

2020. máj. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

Hàt ettől kevesebb felesleges dolgot tudok elképzelni.

Hidd el hogy a kutyàt nem érdekli a kisajkad, bàntàs nélkül mondom.

2020. máj. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
90%
Szerintem nagyon is megertheto. Sok sikert a mutethez ha vegleg eldontotted, szoritok neked. Majd ird meg hogy mi lett vegul. ☺️
2020. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!