Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napokig tartó hüvelyi vérzés...

Napokig tartó hüvelyi vérzés mi lehet?

Figyelt kérdés

Előjel nélkül elkezdtem vérezni, 5 nappal azelőtt hogy megkellett volna jönnie,ezért megilyedtem, hogy lehet ez nem menzesz hanem más fajta vér...

Nődokihoz 1 het múlva megyek mert akarok rákszűrést és azt vérzés alatt nem lehet..



2020. máj. 22. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Menzesz előtti "barnázás", nagyjából normális, de ha mindig ez van, mielőtt megjön, az már hormonproblémára utal. Vagyis ha enyhe vérzésed van. Ha erősebb, akkor simán előbb jött meg 5 nappal, az se katasztrófa egyszeri alkalommal. Sok minden kiválthatja.
2020. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 nappal korábban menstruálsz, ebben semmi rendkívüli nincs, hacsak nem eleve túl rövid a ciklusod.
2020. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De semmilyen előjele nem volt, és ez rendes folyó vér, nem csak barnázás. Olyan mint a mensi, de se görcs nem volt, se pattanás, se semmi. A derekam kicsit fajt, midnen ok nélkül, de ez előtte sose volt. Nem mindig rendszeres a menstruációm, de viszont MINDIG van előjele,.
2020. máj. 22. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni ilyen. PCOS-em van amúgy.
2020. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 nekem elvileg nincs, és a cukor /inzulin es jó
2020. máj. 22. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!