Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a legkisebb tampon is...

Ha a legkisebb tampon is kényelmetlen, akkor a hüvelyem rövidebb az átlagnál?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szűz, de nincs rendszeres nemi életem. Az első szex is nagyon fájt. Azóta ki akartam próbálni a tampont, de a legkisebb is nagyon kényelmetlen. Felnyomom egész, nem tud feljebb menni. Ülve nagyon feszít, járás közben is érzem. Mi a probléma? Vagy mégiscsak rosszul teszem be?
2020. máj. 23. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
rosszul teszed be. a huvely elso par centije tartalmaz csak idegvegzodest, ezert ha rendesen van felhelyezve, nem szabadna erezned semmit. szerintem nem nyomtad fel elegge. ha tul szaraz a huvelyed az megnehezitheti a felhelyezest.
2020. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rosszul teszed be. Mondjuk alapból a kisebb tampont vedd, a nagy engem is tud zavarni.

És a lényeg hogy teljesen felcsusztasd csak a cérna lógjon ki, ne úgy hogy a tampon vége még a hüvelyed bejáratánál kilóg mert akkor nagyon kényelmetlen. Meg az is lehet túl száraz vagy és azért nem akar becsusszani.

2020. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is rosszul helyezed fel. Enyhén hátrafelé told kb 45 fokos szögben, akkor nem szabadna hogy akadályba ütközzön. És nyugodtan told fel mélyre, ki fogod tudni szedni.
2020. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetben vagy amikor felteszed? Melyik ujjaddal tolod fel? Milyen tampont hasznàltàl?
2020. máj. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!