Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lesz büdös a betét?

Miért lesz büdös a betét?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben pár óra után mindig furcsa szaga van.

Miért? Korábban nem vettem észre? Más is tapasztalt hasonlót? Mi lehet az oka?



2020. máj. 23. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert minden szerves anyag bomlik, és ez már csak ezzel jár, hogy bűzt termel.

Különösen melegebb időben, ez a bomlási folyamat felgyorsul.

2020. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog, egyet értek az előttem való írásával.
2020. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Termeszetes dolog.tobbszor kell cserelni.en mindig egy ket orankent tisztaba teszem magam mint a gyereknel a peluscsere nalunk ez van betettel.gyakorlatilag olyan mintha a betetet hasznalo nok pelusosak lennenek nekem okyan erzete van .kenyelmetlen de kibirjuk.szoros bugyival szoktam felvenni es hosszu vastag betetet hasznalok altalaba tenat.
2020. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A meleg miatt van. Hamarabb elkezd benne a cucc bomlani, és ez elég kellemetlen szaggal jár. Sose várd meg, h szaga legyen. Ami akkor van, ha már viszonylag régen ment bele vér. Ha érzed, h folyik ki egy komolyabb mennyiség, akkor rövid időn belül ajánlatos kicserélni, függetlenül attol, h férne e még bele, vagy nem.


Ilyen melegben sokkal gyakrabban kell cserélni a betétet, mert piszkosul bele lehet izzadni. Én sosem az alapján cserélem a betétemet, h mennyire véres, hanem érzés alapján. Ha elkezd kellemetlenné válni a bugyimban a szitu,nem érzem magam kellőképp tisztának lecserélem a betétet. Ha kell, akkor óránként, csak h jó legyen a közérzetem. Ebből a szempontból egy tiszta betét csodákra képes.. :) És ez az amin egy nőnek sem kéne spórolnia. Szerintem mindenképp próbáld ki, h így cserélsz, ne várd meg, h büdi legyen, se azt h több legyen benne, és akkor majd érezni fogod a különbséget a két módszer közt és, h teljesen más így betétbe mensizni, mint ahogy azt sokan csinálják: 4-5 óráig bent van, vagy azt várják, h minél több legyen benne..

2020. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!