Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt sokszor...

Menstruáció alatt sokszor előfordul, hogy főleg a betét bal szélére megy a vér, mert valahogy úgy mozdul el a betét és a bugyi, hogy a bal oldala kerül középre, mintha be is csípődne oda. Ez normális, vagy csak nálam van így?

Figyelt kérdés
A bal szárnyára is szokott menni vér.

2020. máj. 27. 02:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván nagyobb a bugyi bal nyílása, és úgy is mozdulsz.

Én ezért szoktam szoros nadrágot fölvenni, ami fogja, és akkor nem mozdul el.

2020. máj. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nagyobb a bal nyílása, de az viszont lehet, hogy nem a legjobban mozdulok.
2020. máj. 27. 02:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Használj nagyobb betétet vagy tegyél be tampont is
2020. máj. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam több betétet is, a mérettel amúgy nincs gond, és nem is erős a vérzésem. Egyébként néha rendesen oszlik el a vér, de gyakran a bal szélére megy.
2020. máj. 27. 13:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Tampon nem opció?
2020. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szeretem a tampont.
2020. máj. 27. 13:46
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Pedig annyira kényelmes ha jól teszed fel hogy észre sem veszed hogy ott vsn
2020. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor oldalra megy, neha at is azom miatta, foleg ejszaka, eleg kellemetlen. De ha hosszabb betetet teszek be, akkor nincs baj, vagy szoktam neha kettot egymasra rakni. Igy oldalt is jobban tartja magat.
2020. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én a leghosszabb betétnél is sokszor tapasztalom, hogy a bal szélére megy a vér. Ez még nem is lenne baj, csak olyankor a bal szárnyára is szokott menni, illetve ott alulra, ami már nagyobb baj. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul a mozgásommal.
2020. máj. 29. 17:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig jobb oldalra. Viszont most találtam megoldást rá, szóval: vegyél fel a bugyira egy RÖVID de szoros és lehetőleg cicagatyát. (Szóval ne farmert mert az nem kényelmes). Észre se veszem hogy rajtam van és ez megakadályozza az elcsúszát.
2020. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!