Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt sokszor...

Menstruáció alatt sokszor előfordul, hogy főleg a betét bal szélére megy a vér, mert valahogy úgy mozdul el a betét és a bugyi, hogy a bal oldala kerül középre, mintha be is csípődne oda. Ez normális, vagy csak nálam van így?

Figyelt kérdés
A bal szárnyára is szokott menni vér.

2020. máj. 27. 02:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
8-as és 10-es válaszolók: De nektek konkrétan a szélére is megy, vagy csak az egyik oldalra? Mert ha nekem csak a bal oldalra menne, az nem zavarna, de egészen a szélére is megy, ahol a szárny kezdődik.
2020. jún. 1. 19:03
 12/15 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: nekem is teljesen a szelere megy, ezert azok at, mert van mikor ott kifolyik.
2020. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Értem, az nem túl jó.

De legalább nem vagyunk ezzel egyedül. Én néha veszek még egy másik bugyit is fel, de úgy nem túl kényelmes. Nektek amúgy erős vérzésetek van? Mert nekem egyáltalán nem erős, ezért különösen bosszantó a probléma.

2020. jún. 3. 20:38
 14/15 anonim ***** válasza:
10es vagyok és nekem dettó
2020. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
Vastag hosszu betet ra szoros bugyi ra szoros cicanaci es kesz igy nem mozdul el .a tampon pedig nem egeszseges nekem soha nem is engedtek hasznalni megtiltottak.a betet kenyelmetlen de muszaj kibirnom.faj is a pocim.ez van elfogadom de ettol meg jo nonek lenni probalom buszkesegkent megelni ez noiesse tesz.meg persze noiesen oltozkodok szoknya harinacival mindennap.engem erre az oltozkodesi stilusra neveltek Hogy egy no igenis szoknyat viseljen
2020. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!