Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász akkor is megvizsg...

A nőgyógyász akkor is megvizsgál, ha éppen menstruálsz?

Figyelt kérdés
nekem 72órás tabit kellett bevennem és most barna folyásom van, de mára van időpontom privát dokinál... meg fog így vizsgálni?
2010. júl. 30. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, meg fog vizsgálni
2010. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem! Engem ilyenkor nem szokott.
2010. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
téged lehet nem szokott, de a 72 órás tabletta után a kérdezőt 100 %, hogy megvizsgálja ;)
2010. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg, persze. Ha pont a vérzés a probléma, akkor természetesen, ez a dolga. Rákszűrést nem lehet akkor csinálni, meg ha nem azzal van a gond, akkor nyilván nem akkora időzíti a vizsgálatot az ember. De a rendellenes vérzés van akkor nyilván megvizsgál.
2010. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,hívd fel,és kérj másik időpontot. Ha valaki beteg akkor meg szokták vizsgálni úgy is,de szerintem egy 72 órás tabi miatt nem fog így,várni fog még elmúlik. Rákszűrést is csak akkor szokott nekem is a doki,mikor már elmúlott.
2010. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
milyen a rákszűrés?
2010. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
milyen lenne? felfekszel az asztalra a doki kenetet vesz és kész....max 3 perc
2010. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

MÉHNYAKRÁKSZŰRÉS!



Mielőtt felfekszel közöld vele mi a szitu, és lehet, hogy megvizsgál. Nekem nem volt ilyesmivel dolgom.

2010. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem vérzészavarom volt és nem vizsgált meg.
2010. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!