Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pajzsmirigyem miatt lehetek...

A pajzsmirigyem miatt lehetek rosszul?

Figyelt kérdés

Szorongas, panik. Vannak tipikus helyzetek, amikor rosszul vagyok, de erthetetlen szamomra, hogy reggel olyan delig miert vagyok rosszabbul. Aztan deltol, mint akit elvagtak, elmulik. Ilyenkor termelodne tobb kortizol? Ha eszek, ha nem eszek, elmulik a rosszullet. De igazabol enni se merek, mert valamikor azt erzem, hogy az erositi fel.


Hashimotos vagyok, de a laborertekek jok, TSH 1,4; minden mas is referenciatartomanyon belul van. Mi lehet a bajom? Osszefugghet?


2020. máj. 28. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a laborod jó akkor lehet idegi alap is de azért nézesd meg a pajzsmirigyed
2020. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Februarban nezettem, minden rendben volt akkor is.
2020. máj. 28. 09:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj orvossal.

Lehet inzulin rezisztencia is, ez elég gyakori, cukorterhelessel (75 g cukros vizet kell meginnod, 3* szúrnak, vagy 5 pontos terhelés is, akkor 5* szúrnak) meg lehet nezetni.

Kortizolt is szoktak nézni, ilyenkor kétszer veszik le a véred először az első nap reggelén, majd kapsz egy bogyót, amit este be kell venned és reggel ugyanúgy lecsekkoljak a kortizolodat.

De sajnos itt nem fogsz erre választ kapni, bármi lehet.

Csak néhány ismerősöm tapasztalatát írtam le, hogy tajekozottabb legyél ha erre kerül a sor. :)

2020. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valószinűleg idegi alapon vagy rosszul, pánikrohamod lehet

De én nem vagyok orvos nemtudom beszéld meg ezt egy orvossal

2020. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Napkozben is siman ramtor a panik, a szorongas latszolagos ok nelkul, ha olyan szituacio van. Moziba kell menni, vagy bulizni. De feltunt mostanaban, hogy a delelottok olyan rosszak.
2020. máj. 28. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pánikrohamnak tűnik, de menj el orvoshoz az a biztos
2020. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fogamzasgatlot szedek, nem tudom mennyire befolyasolja a verkepet.
2020. máj. 28. 12:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semennyire
2020. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!