Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet egy felfazassal meguszom?

Lehet egy felfazassal meguszom?

Figyelt kérdés

Ma nem pisiltem egesz nap a munkahelyen, fel 8kor pisiltem reggel, utana pedig delutan 4 utan. Most pedig felfazasos tuneteket produkalok, allandoan jelen van az inger, de nem jon semmi. :( gondolom a mai kis akciom a ludas.

Mit csinaljak, hogy hamar elmuljon? Modt beleultem egy kad meleg levendulas vizbe.


2020. máj. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok folyadékot. Többet, mint amennyi jól esik.
2020. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok folyadék víz nem rostos és társai. Nagy mennyiségben kamilla tea, ha van tőzegáfonya az még jobb lenne (tea/kapszula kombó) nyugodtan vegyesen.
2020. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért a felfázás is tud borzalmas lenni, én nem tenném a megúszás kategóriába, de gondolom csak azért mert én fáztam fel már annyira, hogy véreset pisiltem és hónapokig tartott mire teljesen rendbe jöttem...De ez nem lehet annyitól, hogy nem pisiltél pár órát.

Szóval nyugi,valószínűleg holnapra már minden oké lesz. A kicsit több ivást én is javaslom és a meleg fürdő is jó. Levendulásat még nem próbáltam, lehet az is használ, nekem enyhébb tüneteknél a kamillás szokott segíteni.

2020. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én most szenvedtem át egy borzalmas hólyaghurutot. A véres vizelet, a elmondhatatlanul fajdalmas vizelés mellett az alhasam és a derekem is állandó görcsbe állt. Illetve az elviselhetetlen inger.....nálam sajnoa krónikus... ugyhogy nagyon nagyon figyelj oda magadra ea jobb megelozni!!!! Ha nem mulik mindenkeppen menj orvoshoz ea kezdj antibiotikum kuraba!


Jobbulást!!!!

2020. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyelore jobb a helyzet, az allando vizelesi inger mar elmult, mar csak a pisi csip. Este vettem be tozegafonya kapszulat, meg ugye a levendulas furdot.

Ah nekem is volt olyan, amikor menstruacios gorcsszerum volt a felfazastol, fajt a derekam, a csipom, aztan lett egy vesegorcsom is.

2020. máj. 29. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!