Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázással kapcsolatosan...

Felfázással kapcsolatosan járt már így valaki? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Felfáztam, majd egy gyógynövényes kúra, sok folyadék és ülőfürdő hatására jobban lettem. Majd egy hét múlva újra éreztem, hogy megint megismétlődik de most enyhébb panaszokkal. Voltam nőgyógyásznál, azt mondta, hogy probléma nincs, urológia. Urológián monural port írtak fel, némi genny a vizeletben, de a többi érték jó. Ez a por semmit nem hatott, rá pár napra ügyeleten kötöttem ki úgy begörcsölt az alhasam. Nolicint írtak fel, ami szintén kidobott pénz volt, majd háziorvos cifloxicint írt, de még mindig nem érzem, hogy tökeletes lenne. Nem volt egyszer sem véres a vizelet, csípő érzés sincs. Jelenleg egy állandó kissé tompa alhasi fájdalmat érzek a hólyagnál és vizelési ingert (de nem percenként járok), maga a vizelés nem fáj. Nőgyógyászom javasolta az urovaxom immunerősítőt húgyutakra, ezt szedem, mert e coli baktérium van a vizeletben. Tudtok jó orvost Budapesten, vagy egyáltalán volt-e valakinek hasonló? Merre induljak tovább, mert már úgy érzem egyik orvos se foglalkozik a beteggel, hiába megyek fizetős rendelésre...

2018. aug. 14. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem vagyok pesti,orvost nem tudok neked javasolni.Az utolsó antibiotikumot szeded még? Annak jónak kéne lenni.Nekem hasonló gondokkal küzdő dícsérte a d-mannózt.Illetve szedjed most emelt adagban a c-vitamint,mehet 1000 mg is nyugodtan.Igyál gyógyteát is,sokat.Sajnos hosszadalmas lesz a gyógyulás.Jobbulást Neked!
2018. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Végigszedtem azt az antibiotikumot is. C-vitamint most szedek, ahogy írtad. Ezt a d mannozt megnezem! Nagyon köszi!
2018. aug. 15. 07:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező kezdj el tőzegáfonya készítményt szedni. Nehezíti az E. coli megtapadását a hólyag falán. Ha a tünetek nem javulnak akkor vissza kell menni az urológiára.
2018. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Tudom nem mostani, de amúgy vesekövet néztek hogy van-e? Mert a véres pisi, görcs és az hogy nem múlik el antibiotikumtól az gyanút adhat a vesekőre. Nekem vesekövet fedeztek fel tavaly nyáron, előtte én is azt hittem felfázás de nem az volt.. Az már más kérdés hogy a kő miatt gyulladásban lehet a húgycsöved, hólyagod és emiatt könnyebben összeszedhetsz bármilyen bacit, vírust is.
2019. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kivizsgáltattam, nem volt vesekő. Végül a hüvely PH értéke volt a ludas, ami feborult és a baktériumok feljutottak a húgycsőbe, így okozva további gondokat.
2019. jún. 13. 00:29
 6/9 anonim válasza:
Szia megkérdezhetem mitől lettél jobban?
2019. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Teljes életmódváltás, kiiktattam a cukrot, minimalis szenhidrat, feherlisztes ételeket és a péksütiket kerülöm, csak vizet iszom. Naponta szedek vitaminokat: c-vitamin, magnezium, tozegafonya. Sportolast rendszeresitettem. Jobban odafigyelek, hogy a talpamrol ne fazzak fel: pl esetemben sokszor a legkondis munkahelyen egesznap saruban ulve a talpamrol faztam fel, igy rendszeresitettem ilyen esetekre egy zart cipot, mégha kint 40 fok is van. Havonta-kéthavonta megcsinalok egy huvely ph visszaallitast, patikaban van csomofele. És hozzateszem, hogy kiderult, kialakult egy joindulatu petefeszek cisztam, ami szinten tud olyan tuneteket produkalni, mintha fel lennel fazva, vizelesi ingert siman tud okozni, alhasi diszkomfortot. Erre pedig kuraszeruen 6 hetig iszom egyik nap ehgyomorra a diofalevel teat masik nap cickafark teat, 6 het utan 2 het szunet es ujra. Az elso kura utan elmult a ciszta, es lekopogom de felfazva sem voltam mar jo ideje :)

2019. aug. 8. 07:45
 8/9 anonim válasza:
Es az urowaxom segitett valamit? Nekem is e-coli van a vizeletemben :/ sok sok bgyon,tean,antibitikumon tul vok! Hetfon kapom meg az urowaxomot!
2021. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsit késve válaszolok, de számottevően nem sokat segített az urowaxom. :/
2021. szept. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!