Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha most még ilyen...

Normális, ha most még ilyen sokat késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Legelőször decemberben jött meg, és pontosan megjött januárban is. Utána viszont 4 hónapig nem volt. Most megint van..(funfack: 4 hónapig semmi nem volt, de pont ma, amikor elutazunk, persze hogy van 😂) és még valami: az út kb 3 órás, ki lehet bírni betétcsere nélkül? (nem túl erős a vérzés)

2020. máj. 29. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elején még normális, hogy nem áll be és lehet hosszabb kimaradás is. Úgyhogy emiatt ne aggódj.

3 órát persze, bár a betét méretétől is függ, ne a legkisebb, legvékonyabb fajtát tedd be.

2020. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Semmi probléma, kB 2 év kell ahhoz hogy a ciklus normálra beálljon. Van akinek előbb, de legkésőbb 2 évig még így kimaradhat.


A betét necces, talán ki fogja bírni, ha kocsival mentek max megalltok egy benzin kútnál félúton, szerintem nem nagy ügy. Én még bokorban is cseréltem ha úgy volt.

2020. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!