Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, hogy nem oramu pontossa...

Tudom, hogy nem oramu pontossagu a testunk, de ez normalis?

Figyelt kérdés

Mar 3 honapja nem elek nemi eletet, ugyhogy a terhesseg kizarva. Ebben az evben 24-27 napos ciklusaim voltak, az utoljara majus 6-an jott meg. Nagyon gorcsolos vagyok (3-4 gyogyszer bevetele utan tobb ora szenvedes utan szokott hatni). Az utolso menstruaciom egyaltalan nem fajt (lehet, mert pont tori erettsegit irtam es nagyon stresszes voltam). Az elozo menstruaciom mar menstruacios kehellyel zajlott le es tenyleg minimalisan fajt csak a hasam. Most eszrevettem, hogy egy hettel ezelott volt tojasfeherjes, nyulos nyakom, ami menzesz elott 10-14 nappal szokott csak lenni. Nagy pattanas nem jott ki ram, nincs mellfeszulesem, viszont mar ket napja ugy kelek, hogy azt erzem, hogy megjon. Lehetseges, hogy a nyak miatt csak jovoheten jon meg? Az alkalmazas amiben vezetem 26 nappal szamol atlagosan, ezert hetfon kellett volna megjonnie.

Mostanaban nagyon stresszes az eletem, de soha nem voltam nyugodt termeszetu... 🤔☺️ 19L


2020. jún. 3. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Most fog megjönni, azért érzed már két napja. Nekem nyák/folyás pont a menzi előtt szokott lenni, nemcsak középidőben van.
2020. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel megint azzal a furcsa erzessel ebredtem, de semmi...
2020. jún. 4. 06:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen normális. Nekem menzesz előtti 1-2 nap egészen vízszerű folyásom van, mindig azt hiszem hogy ez már a menzesz amikor érzem. Ha csak nem szedsz fogamzásgátlót, kicsi rá az esély hogy 1-2 napra pontosan jöjjön meg, bármi tud rajta tolni néhány napot
2020. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nen szedek fogamzasgatlot :) lehet, hogy ez az extrem stressz okozza.. Gyakran a nagy pattanas jelzi, hogy megjon es most meg az sincs
2020. jún. 4. 12:05
 5/5 A kérdező kommentje:
30. Nap es semmi :( pedig mikor felebredtem azt hittem hogy megjott.. Akkor lehet, hogy tenyleg random egy hettel csuszik
2020. jún. 5. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!