Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hova lenne érdemes beíratnom...

Martin0009 kérdése:

Hova lenne érdemes beíratnom boxra a fiam? Ahol tényleg nagyon színvonalas oktatás van, foglalkoznak vele normálisan. És kifejlődik benne aminek ki kell (Jó állóképesség, gyorsaság, reflex, kéztechnika, pontosság és erő) lehetőleg minél előbb?

Figyelt kérdés
Szeretném hogy minél hamarabb mindez kifejlődjön benne, ami egy jó harcosnak meg kell hogy legyen, azt szeretném ha ez minél hamarabb és minél jobban ki fejlődjön benne, mennyi idő amíg elér egy tökéleteshez közelálló vagy legalább nagyon jó szint elérése? És hova lenne érdemes edzésre vinnem? A távolság mindegy m.o-n maximum környező országokon belül!!

2017. jan. 16. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Andorka István (Nem biztos,hogy István) Körmenden.
2017. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod ennyire kinevelni ?

Hány éves a gyerek ?

2017. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első sorban hogyha gáz van ne legyen ellenfele, és ne kelljen félnem ha elmegy valahova. Bármit megtennék a érte. Nemsokára tölti a 6 ot. Azért szeretném ilyen korán mert én is muay thai-oztam vagyis mondjuk inkább hogy kipróbáltam. És mindig azon agyaltam hogy ha ezt már 14 éve csinálnám...(20 éves voltam) Szóval első sorban ezért. De azt sem bánnám ha versenyezne is, tornákon indulna. Első sorban boxra szeretném járatni és ha eléri azt a szintet mikor már nagyon jó szinten űzi, akkor taekwondo. És amellett otthon eddzhet boxra. Pénz nem számít.
2017. jan. 16. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Svasznek Jenő bá't tudom ajánlani egyértelműen (Kőbánya Sport Club). Az egyik legszínvonalasabb utánpótlás edző és kiváló pedagógus!
2017. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!