Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok, illatmentes intim...

Lanyok, illatmentes intim torlot sem lehet hasznalni, huvelygomba eseten?

Figyelt kérdés
Nem volt mar annyi eszem, hogy ezt megkerdezzem az orvostol... 😅
2020. jún. 4. 09:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én nőgyógyászom pont azt mondta, hogy se tusfürdő, se intim mosakodó, használjak rendes szappant...ezek szerint ahány doki, annyi vélemény
2020. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az intimtörlök meg intim mosakodók igen erösen elösegítik a gombßás és egyéb fertözések kialakulását!
2020. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem idevaló vagyok, mert nem nő vagyok :D De amikor nekem volt ilyen gombás tünetem áttöröltem az érintett részt, antibakteriális törlőkendővel, ami rontott a helyzeten. Konkrétan a gombából egy komplett bakteriális gyulladás lett, így én nem tennék semmi sz.rt rá ezek után. Csak célzottan arra való gyógykezelést (gyógyszer, krém) használnék, vagy gyógynövényes kezeléssel próbalkoznék inkább pl kamilla, aloe vera, körömvirág.
2020. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
31%
Gyógyszertárban lehet csak kapni, a Canesten márkának van ilyen gyógy intim lemosója. Az biztos jó lehet gombára, fertőzésre.
2020. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!