Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta probléma -...

Petefészek ciszta probléma - valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Február 17-én műtöttek egy 7 cm-es dermoid cisztával. Le is csíptek a bal petefészkemből, mert csak úgy tudták ki szedni. Nehezen, de rá vettem magam a műtétre és nem volt egy leány álom. De képzeljétek, utána megint elkezdett fájni ugyanott, a szex is fájt. De azt hittem a műtét után valami szövődmény. Nem gondoltam, hogy egyből műtét után egy újabb ciszta ami 5 cm. El is mentem a nőgyógyászomhoz vizsgálatra. (Aki műtött.) És felfedezett egy újabb cisztát ami már 5 cm-es... Ugyanott ahonnan az előzőt ki vették. Nagyon rosszul érzem magam miatta. Szexelni sem nagyon a tudok a barátommal, mert iszonyatosan fáj és kétszer már be is vérzett a ciszta az aktus után... Pedig nem voltunk durvák, nagyon óvatosak, de így is. Nem is merek csinálni semmit. Most is vérzek, barnás folyásom van. Megállás nélkül úgy fáj mintha késsel szúrkálnák, rosszabb mint az előző. Barátom nagyon megértő és kedves, az egészségem a legfontosabb, de már kikészülök, rosszul vagyok lelkileg tőle. Azt hittem vége lesz ennek az időszaknak végre, de kezdődik minden elölről. :( Doki azt mondta várjak, hátha ki mossa a menstruációm, de eddig semmi. Fogamzásgátlót is szedek. Lehet abba kéne hagynom? Sokkal több vérzés lenne és el múlna? De elvileg nélküle meg könnyebben kialakulnak... Lehet megint műtét lesz, pedig nagyon nem akarom. De akkor már vegyék ki szerintem a bal petefészkem ha mindig vissza jön... A jobb oldalam mindig teljesen ép és tiszta volt. Köszönöm előre is a segítséget!!

2020. jún. 4. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, keress másik orvost, kérd ki az ő véleményét is. Több szem többet lát
2020. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen a párkapcsolatod? Hogyan jöttök ki egymással a mindennapokban?


Mennyire érzed NŐNEK magad mellette - mindenféle szempontból?


Ui: nem zárható ki teljesen, hogy valamennyire összefügg a párkapcsolatod minősége és a szervezeted működése - összhangot kellene találni valahogyan mindegyik irányban.

2020. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy a lelki egyensúly nagyban befolyásol mindent... Erre már sokszor gondoltam. És a stressz is.

Egyébként mostanában sokat veszekszünk, egyre ritkábban jövünk ki egymással, mindig van valami nézeteltérés. Rengeteg olyan dolog van amiben nem értünk egyet. Érzem is magamon, hogy nem érzem túl jól magam, nem vagyok felhőtlenül boldog. Sokat idegeskedem.

2020. júl. 19. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!