Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzek ilyen ingert?

Miért érzek ilyen ingert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szombaton kezdtem észrevenni magamon a felfázás tüneteit.:

•Sokszor kell wc-re mennem.

•Wc-zés után,ameddig nem kell újra rendesen pisilnem,addig erős pisilési ingert érzek.

Próbálok nagyon sokat inni,és két napja Tőzegáfonya szirupot veszek be.

Egy kicsit javult a helyzet.

Most mentem el mosdóba 20 perce és már megint eléggé kell.

De pisilés után 5 percig csak egy olyasmi ingert érzek,mintha nem tudnék pisilni,de mégis kell.

Aztán 5 perc után rendesen kell pisilnem.

3 éve felfáztam úgyanígy,a felfázás része elmúlt,de a vizelési inger nem,és egyszerűen borzasztó volt...

Csináltattunk mindenféle vizsgálatot,mindegyik negatív lett.

Azt mondta az orvos,hogy pszichés alapon van/volt.

Aztán valahogy elmúlt.

Nagyon félek,hogy most is ez lesz...

A felfázás elmúlik,de az inger nem.😔



2020. jún. 4. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Talán az segíthet, ha beülsz egy kád kellemesen forró vízbe, iszol közben sok meleg teát, vagy nem hideg vizet és ez nem túl guszta de a vízbe pisilsz kb folyamatosan amikor kell. /Ha úgy érzed elég volt akkor utána nyilván zuhanyozz le :D / Nekem ez sokat könnyített a dolgon, 3-4 nap volt egész, tőzegáfonyával is kezeltem. De nem fájt a derekam, nem volt véres, semmi brutális tünetem nem volt, és a saját hülyeségem miatt sikerült felfáznom, szóval én ezért nem mentem dokihoz. Ha nem múlt volna, vagy durvult volna akkor mentem volna.

Itt az nagyon lényeges, hogy ha rendszeresen van ilyen akkor mindenképp kezeltetni kell, mert komolyabb bajod is lehet belőle, pár alkalom még nem számít annak, de ha ok nélkül spontán van ilyen akkor ott valami nem oké :/

Ha van bevált nőgyógyid akkor ő, de több véleményt kérni is érdemes lehet.

Ne idegeskedj, igyál egész nap, kortyolgasd folyamatosan a folyadékot, minél többet pisilsz annál több baci ürül ki a húgyhólyagodból, viszont ne hagyd abba ha javult a helyzet, utána még olyan 2-3 napig figyelj rá, hogy csak igyál és igyál.

Ha ezek után sem javulna, akkor újra irány a doki. Itt a hétvége mindjárt, hétfőre meglátod mi lesz.

Jobbulást kívánok és kitartás!

2020. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jézusom én 10 éve vagyok így már nyugtatón élek...ha lehet ezt életnek nevezni
2020. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!