Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilés után még mindig...

Pisilés után még mindig vizelési ingert érzek. Ez miért lehet? 18/L

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Leggyakoribb ok: felfáztál.
2010. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Felfáztál vagy prosztata megnagyobbodás(prostamol uno)
2010. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második: ha nem látnád, 18/L, kétlem hogy prosztata megnagyobbodása lenne...


Kérdező! Nekem múltkor ugyanez volt, húgyúti fertőzés. Laborba kellett mennem vizelettenyésztésre, és kiderült, hogy egy elég erős fertőzésem van. Én kaptam gyógyszert, kamillateába ültem, ittam cickafarkfű, kamilla és csalántea keverékét és pár nap alatt elmúlt. De nekem annyira durva volt, hogy tiszta vért pisiltem alvadtvér darabokkal. :(

2010. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 3.Nem azt mondtam h az van hanem h akéár az is lehet.Sanos attol h fiatal még lehetnek olyan problémái amik inkább időskorban jellemzőek,számtalan ilyen betegség van amire nem is gondolna mert h fiatal és tuti nem az.

Amúgy én is a felfázásra gondoltam azért is írtam elsőnek.

2010. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De hogy lehetne ha lány? :D :D Erről beszélek...
2010. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ba...kiiiiiiiiiiiiiii:):):):):)Nem láttam bocs!
2010. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:D de aranyosak vagytok!


nekem is ilyen tünetem van, én is a felfázásra gondolok. Gyakrabban is pisilek, de utána még mindig bármikor tudnék. De velem minden ősszel ez történik. A háziorvosom nem törődött vele, "majd elmúlik" alapon.

2010. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!