Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet az esemény utáni az oka...

Lehet az esemény utáni az oka a hirtelen hízásnak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Igen, lehet.

Az esemény utáni tablettában eleve több a hormon, mint egy normál fogamzásgátlóban.

2020. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem, az első oltári hülyeséget írt...

Szép is lenne, ha annyi hormon lenne egy vagy két tablettában, hogy hirtelen, érezhetően hízz tőle.

2020. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

[link]


Kiemelve:

"Hogy működik?

Az esemény utáni tabletta sárgatesthormont tartalmaz, méghozzá jóval nagyobb adagban, mint a napi rendszerességgel szedett fogamzásgátló készítmények."


(...) "Magas hormontartalma miatt használata semmiképpen sem ajánlott rendszeresen. Ha egy ciklus alatt többször is bevesszük, az nagyobb problémákat okozhat hormon háztartásunkban."


Kedves kettes! Tényleg én írok oltári hülyeségeket?

2020. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Igen, tényleg te, mert sehol nem írja, hogy hirtelen hízást okoz, mert ilyen nincs...Hogy is okozhatna ilyet 1-2 szem tabletta?

Az pedig köztudott, hogy magas a hormontartalma, de nyilvánvaló volt a válaszomból, hogy a válaszodnak melyik részére reflektáltam.

2020. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi neked a hirtelen hízás? 1-2 kg napi ingadozás is lehet.
2020. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

#2-4:

"Óh, igazad van! Mert ami nincs fent az interneten, az nem is létezik!

Én meg amit az egészségügyiben tanultam, az tök smafu! Meg a 32 éves ápolónői gyakorlatom is semmi! Taníts Mester!"

JA, NEM.

Lehet, hogy azóta változtattak az összetételen, és a régebbihez képest kevesebb hormont tartalmaz, mint anno, amikor megmondták, hogy egyetlen esemény utáni tabletta kilenc normális fogamzásgátló tablettával egyenlő! DE TE bizonyára jobban tudod.

2020. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!