Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmúlhat hamarabb a menstruáci...

Elmúlhat hamarabb a menstruációm az antibiotikumtól?

Figyelt kérdés

Mindig öt napig szokott tartani, 3-4. nap erősebb. Ma van a harmadik napom, délelőtt ömlött belőlem, mint ahogyan azt megszoktam, délután óta azonban szinte semmi. Kihathat rá úgy az antibiotikum, hogy már akár holnap elmúljon?


Köszi!



2020. jún. 8. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvastam valahol, hogy a 3. Nap szokott a legtöbb nőnek enyhülni a vérzése, aztán a 4.nap újból több lesz. Nálam pl jellemző is. Kétlem, hogy teljesen elmúlna holnapra.
2020. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmúlhat hamarabb nekem is volt mikor csak 3 napig tartott a 4-5 nap helyett, mert az első 2 napban nagyon sok volt.Nekem az antibiotikum miatt késni szokott olyan is volt, mikor közben szedtem de nekem nem befolyásolta. Mindenkinek másképp reagál a szervezete.
2020. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!