Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamarabb jelentkezne a menstru...

Hamarabb jelentkezne a menstruáció?

Figyelt kérdés

Általában 36 napos a ciklusom, illetve 32-37 között van egy jó ideje. Elviekben a 20.napon volt az ovulációm. A 21.naptól viszont pecsételő vérzés jelentkezik. A beágyazódási vérzés egyértelműen kizárva, "szakszerű" nemi életet élek, megfelelő védekezés mellett.

Hozzá tartozik az is, hogy beteg voltam, sőt vagyok is, már 2 doboz antibiotikumot felszedtem.

Létezik, hogy a gyógyszer ennyire felborította volna a rendszert és hamarabb jön meg, mint kellene? Mert végülis ha a 28 napot nézem, ott csak 6 nappal érkezik korabban. Sőt néha néha még hasfájás is párosul mellé.

20/L



2020. jan. 7. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég hosszú a ciklusod... A köztes vérzés, barnázás progeszteron hiányra utal. A mensid is barnázással kezdődik? Én is barnáztam, miután abbahagytam a foggátlót, foggátló szedése előtt pedig nem volt ilyen problémám.
2020. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, mindig kicsi barnával kezdődik. De sohasem szedtem még fogamzásgátlót.

De egyébként változó, 32-36 nap között szokott alakulni.

De ez most ovulációs vérzés, vagy pedig a 2 antibiotikum borított fel ennyire mindent?

Ezelőtt sosem volt köztes vérzés.

2020. jan. 7. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tablettát csak azért írtam, mert az én esetemben az zavart be. Az antibiotikum a hormonokra szerintem nincs hatással, de mire szedted a gyógyszert? Nekem foggátló előtt teljesen egyértelmű volt a peteeres (petefészek szurka, nyák, meg a nyákban az ovukor volt egyszer az egyik nap egy kicsi barnás, vagy pirosas cucc) bocs nem tudom jobban leírni. 😀 Mikor abbahagytam a foggátlót akkor meg peteeres idején 3 napig halványan barnáztam és kész, de így is volt peteeresem, mert teherbe estem.
2020. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mandulagyulladás miatt.

Csak sok helyen olvastam, hogy felborítja a hüvelyflóra egyensúlyát.

2020. jan. 7. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A mandulagyulladás viszont egy gocbetegseg, az okozhat nőgyógyászati panaszokat.
2020. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!