Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek-e terhes?

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Márciusba voltam utoljára együtt a volt barátommal, de utána meg is jött rendesen, viszont most júniusban késik.
2020. jún. 10. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz márciusi aktusból, hacsak nem csak pecsételést tapasztaltál.
2020. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kizárni 100% nem lehet, javaslom csinálj mielőbb egy tesztet.
2020. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinalj mindenkepp egy tesztet,de nem sok esely van ra,az mar 3.honapja lenne vlmit biztos eszlelnel magadban:)nem szedtel esetleg antibiotikumonkat vagy mas eros tabletakat?velem is mar megeset h atbt kellet szednem es kimaradt 1honap:)
2020. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyit késik? Hallottam már olyat, hogy valaki a terhesség első hónapjaiban menstruált, de az esélye erősen közelíti a nullát. Én nem csinálnék még tesztet, inkább várnék. Nem vagy túl sovány, nem ért túl sok stressz? Ezektől is késhet, valamint emberek vagyunk, nem svájci órák.
2020. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most 4 napja, hogy késik, de vannak alhasi fájdalmaim, illetve mindig gumival vedekeztunk. Az előző hónapokba rendesen menstrualok, nem volt enyhébb és rövidebb.
2020. jún. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!