Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet? Hormonprobléma vagy...

Mi lehet? Hormonprobléma vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés

Május 29.én együtt voltunk nem védekeztünk, mert szeretnék babát.

3 nappal ezelőtt átlátszó folyásom majd pecsételő vérzésem volt, ami estére erősebb lett nagyon megijedtem ez a 17. ciklusnapom volt. Egyébként sose szokott folyásom lenni. Erős szurkálásokat éreztem az alhasamban és a jobb petefészkemben. Általában 34.38 de volt már 41. napos ciklusom is. Aztán másnapra ez már barnás volt. Hormonprobléma vagy beágyazódás? Azóta olyan érzésem van, mintha mindjárt megjönne. Fogamzásgátlót soha nem szedtem. Peteéréskor nagyon szokott görcsölni a hasam és bekeményedik, akkor még a pisilés is fáj de ez most nem olyan. Tavaly azt mondta a nőgyógyász, hogy mindkét petefészkem enyhe PCOS-t mutat.



2020. jún. 12. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A beágyazódás nem jár vérzéssel vagy akármilyen tünetekkel. Szerintem menj el nőgyógyászhoz.
2020. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jövőhét péntekre van időpontom.
2020. jún. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!