Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem, túl sok férfi...

Azt hiszem, túl sok férfi hormont termel a szervezetem. Hová lehet ilyen bajjal fordulni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Mikor elkezdődött a serdülőkorom kb. 3 éve, az én hangom nem lett nőies, mély, dübörgő hangom lett. Hajam csak a hasamon nő. Szőrösebb vagyok, mint a legtöbb felnőtt férfi, és ezt minden túlzás nélkül mondom. Még a hátam is szőrösödik, de nem piheszőrökkel, hanem vastag szálú és fekete. Igazán az arcom sem nőies, ráadásul sűrű bajuszom nő. Ha többet sportolok, olyan furcsán rakodik rám az izom. Nem tudom hogyan megmagyarázni, de olyan karom és lábam van, mint egy fiúnak, a vállaim nagyon szélesek, és olyan "egyenes" a testalkatom, mint a férfiaknak. Ezzel mit lehet kezdeni, vagy kihez lehet fordulni?

2020. jún. 12. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nőgyógyászhoz, ő majd elküld vérvételre, abból meg tudják állapítani, ha hormonálisan valami nincs rendben.
2020. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem hozzászólóval.

De endokrinológushoz is fordulhatsz ilyen problémákkal.

2020. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet pajzsmirigy beteg vagy.
2020. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nődoki, majd endokrinológus
2020. jún. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológus leginkább.
2020. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!