Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap vettem be először...

Tegnap vettem be először fogamzásgátlót, lehet tőle hőrmekedésem?

Figyelt kérdés
Tegnap de. 11-kor vettem be, egyáltalán semmi bajom nem volt, este felé azt kezdtem el érezni, hogy fáj mindenem, egyszerre van baromi melegem, közben meg ráz is a hideg. 37,7 fokos hőemelkedésem volt, az éjszakám meg olyan, mintha szaunában töltöttem volna. Szakadt rólam a víz egész éjjel, alig aludtam. Most reggelre már jobban vagyok, de lassan be kéne venni a következőt,és nem tudom mi legyen... Bevegyem vagy hagyjam, mert ez így nem normális?

2020. jún. 16. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy a fogamzásgátló ilyen tüneteket produkálna, de azért hívd fel az orvosodat és kérdezd meg tőle.

3 különböző fajtát szedtem (jelenleg is a harmadikat), de nálam egyiknél sem volt még csak hasonló probléma sem.

2020. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!