Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhatják ezt az antibiotikumok?

Okozhatják ezt az antibiotikumok?

Figyelt kérdés

13-án volt egy hónapja, hogy műtöttek, mert Bartholin cisztám alakult ki. Múlt hónapban 2 héten belül túlestem három antibiotikum kúrán, rengeteget voltam lázas(magas láz). Egyébként fogamzásgátlót szedek(Tri-Regol).

Még van 5 tablettám ebből a levélből és kb 7-8 nap a menstruációig, de tegnap volt enyhe pecsételő vérzésem. Pár napja minden étkezés után hányingerem van és hányingerrel is kelek, feszülnek a melleim, feszítő érzés van az egész testemben, de igazából nem tudom pontosan elmagyarázni az érzést. Azóta nem észleltem vérzést egyáltalán. Megvárom a megvonásos vérzést, ha az nem lesz normális rögtön megyek nőgyógyászhoz. Már komolyan arra is gondoltam, hogy lehet, hogy terhes vagyok.

Tapasztalatok esetleg?

23/N


2020. jún. 18. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, ha nem használtál kiegészítő védekezést antibiotikum mellé. Bár nem hinném, hogy ilyen műtét után kedved lett volna szexelni..

A fogamzásgátlótól bármikor előfordulhat áttöréses vérzés, egyetlen alkalom miatt nem kell aggódnod.

2020. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!