Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexuális együttlét után...

Szexuális együttlét után vérzés, barnázás okai?

Figyelt kérdés
Nagyobb kihagyás után szexeltem és utána piros vércseppeket vettem észre a bugyimon. Ezután egy későbbi alkalommal a váladék barna színű volt, emlékeim szerint régebben is előfordult ez, most viszont aggasztani kezdett, a neten kutattam róla és egészen kétségbe estem, mindenütt azt olvasom, hogy komoly okai lehetnek, akár rák. Személyes tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, ha valamelyikőtök küzdött hasonló dologgal, kérlek írja meg az esetét. Fontos hozzátenni, hogy az együttlétek fájdalmasak eleinte, gondoltam a hosszú kihagyás után a hüvelyem elszokott tőle, bármennyire furcsán hangzik valószínűnek tartom. Egyéb nőgyógyászati tünetem, panaszom nincsen, ciklusom szabályos, a görcsök elviselhetők.
2020. jún. 21. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Méhszájseb, szárazság, fertőzés... beszéld meg az orvosoddal!
2020. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
#1 pontosan leírta amit én is írtam volna! A méhszájseb elég gyakori és szeretkezéskor fájdalmas. Jól kezelhető. Hüvelyszárazság, próbáld meg síkosítóval. Keresd fel a nőgyógyászt.
2020. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!