Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tesztek be betétet amikor...

Tesztek be betétet amikor nőgyógyászhoz mentek?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik fajtát kell?

2020. jún. 22. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha menstruálok, de valamiért muszáj az orvoshoz menni, akkor egészségügyi betétet teszek be, ha épp nem menstruálok, akkor tisztaságit.
2020. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hiszen úgyis le kell vetkőzni, nem fogja látni, van/volt-e valami a bugyidban...


Nedves törlőkendőt vigyél inkább magaddal, hogy az öltözőben át tudd törölni magadat, ha szükséges...

2020. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmilyet, ha egyébként nem használnád. A nőgyógyászt nem érdekli, és nem is látja.
2020. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a hétköznapokon sem használok betétet, a nőgyógyásznál sem teszek be.

Van nálam nedves törlőkendő, és amikor öltözök vissza, gyorsan áttörlöm magam.

Amúgy az én dokimnál az öltöző részen van kirakva törlőkendő és betét is, szóval semmit sem kéne nekem vinnem, mert onnan tudnék elvenni. De mivel mindig van nálam egyébként is, ezért az esik kézre, ami nálam van.

2020. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én beszoktam tenni, de csak azért mert amúgy is használok általában.
2020. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
be szoktam tenni egy eü betétet a biztonság kedvéért. úgy van hogy levetkőzök a fülkébe alulról derékig de a bugyit a betéttel magamon hagyva megyek a vizsg asztalig.ott letolom megcsinálja a vizsgáatot s rögtön visszahúzom h ha véreznék ne a padlóra menjen.mondjuk elég kellemetlen ott előtte zizegő betétbe menni de kibírom semmi ciki nincs ebbe nő vagyok
2021. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!