Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a Merckformin...

Lehetséges, hogy a Merckformin Xr 1000 mg gyógyszer miatt késsen a menstruációm? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Májusban diagnosztizáltak PCOS-el, majd elmentem inzulinterhesléses vizsgálatra, és ez alapján kiderül, hogy enyhe fokú inzulinrezisztenciám is társul a PCOS-hez. Nagyon szeretnénk kisbabát, már 9 hónapja próbákozunk. Ezért az inzulinrezisztencia kezelésére Merckformin Xr 1000 mg tablettát írt fel, amit naponta 1 alkalommal kell szednem reggel. Június elején kezdtem el szedni. Viszont a menstruációm azóta sem jött meg. Május 9.-én volt utoljára, tehát júni 9. körül kellett volna megjönnie, de azóta sincs semmi (most már 2 hét késés van).

A terhességi teszt sajnos negatív ismét. :( Azért is aggaszt és bosszant, mert most lett volna jún 15.-én petevezeték átjárhatósági vizsgálatom is, ami ugye a menzeszhez kötött, után 6-7 nappal végzik el.

Régen voltak gondjaim rendszertelen menzesz miatt, de most az elmúlt fél évben nem voltak gondok, mindig pontosan megjött, max 1-1 napot késett.



2020. jún. 22. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy másoknak mi lehetséges, de nekem a metformin szedése után rendszeres lett a ciklusom, nem lett hosszabb.

Drukkolok, hogy hamar sikerüljön a baba!

2020. júl. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!