Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akiknek sikerült eltüntetni a...

Akiknek sikerült eltüntetni a narancsbőrt, hogyan csinálták?

Figyelt kérdés

Még aránylag kevés van, de szeretném megelőzni, hogy minél több kialakuljon.

162 cm vagyok, 48-49 kg, szóval súlyfelesleg nem igazán van, ettől függetlenül egészségtelenül étkezem, csak az baj, hogy nagyon falánk vagyok. Képes lennék átváltani kicsit egészségesebb étkezésre, de sajnos magamat ismerve néha biztos elcsábulnék. Keveset mozgok, de ezen most fogok elkezdeni változtatni, már van edzéstervem, szóval ez rendben van. Ezeknek kívül miket lehet még tenni? Tudom, hogy vannak ilyen kezelések, de őszintén szólva nem igazán hiszem el, hogy ér annyit amennyit elkérnek érte.

Utána olvastam egyébként a témában, de annyi mindent mondtak(azt is hogy nem lehet eltüntetni), hogy úgy gondoltam inkább megkérdezem azoktól akiknek van ebben tapasztalata.



2020. jún. 23. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyit tudsz tenni, amit leírtál, egészségesen eszel, és mozogsz. Eltűnni pedig nem fog.
2020. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A narancsbőr megfelelő mennyiségű kollagénnel és C-vitaminnal eltűnik.
2020. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!