Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hajam miert ennyire zsiros...

A hajam miert ennyire zsiros a szulés ota?

Figyelt kérdés
Masfel eve ott tartok ha megmosom ket nap alatt csimbokban all tiszta faggyu de meg az also reszen is..ugyanez izzadas en sosem izzadtam most meg hiaba dezodralok egy nap otszor..hajat ket naponta mosok megis tiszta zsir..
2020. jún. 27. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem szülés előtt is 2 naponta kellett mosnom a hajam, szülés után talán vagy 2-3 hónapig bírta akár 4 napig is, de ugyanúgy elkezdett zsirosodni. Sőt. Brutal módon hullani és korpasodni is. A hulláson az javított hogy kb felére levágattam (ez már egyébként is tervben volt mert a gyerek mellett nem bírtam vele mert majd fenékig ért) a többire meg ezt találtam, ami valamennyire használ is : [link]


Ezzel 3 néha 4 napot kibír.

2020. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én növesztem,el sem tudnám magam képzelni rövid hajjal
2020. jún. 27. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!