Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől szűk ennyire a hüvelyem?

Mitől szűk ennyire a hüvelyem?

Figyelt kérdés

Barátommal már 1 éve próbálkozunk és egyszerűen nem megy. 1 órát minimum fordítunk előjátékra, próbáltuk sok síkosítóval is, hiába nyomta a hüvelyemhez nem ment be semennyire, teljes erejével próbálta de annyira fájt, hogy sírni kezdtem. Előtte sosem volt bennem semmi. Próbáltam a problémát megoldani otthon ujjaim segítségével. Nagyon nehezen ment először az 1 ujjam is alig akart bemenni, sokat próbálgattam és már sikerült utána folyamatosan. Aztán próbáltam 2 ujjal azzal hetekig problémáim voltak (ez volt pár hónapja), de végül sikerült az is és már az is könnyen megy. Barátom is már meg tudott ujjazni könnyen. Időközben vettem egy 3cm-es vibrátort gondoltam azzal próbálkozok. Jó pár hónapja próbálkozok azzal, de egyszerűen nem megy, akármennyire vagyok ellazulva, akármennyire nyomom a hüvelyemhez egyszerűen nem megy be semennyire, pedig a 2 ujjam is majdnem akkora. Próbáltam úgy is, hogy először 2 ujjal, és utána azzal de nem megy, rengeteg síkosítót is használok, próbáltam előtte inni bort, amitől nagyon ellazultam és hiába. Azóta sikerült 3 ujjammal is, de vibrátorral nem megy sehogy. Olyan mintha kihúznám az ujjaim és összeszűkülne a hüvelyem. Utána továbbra is bemennek az ujjaim. Próbáltam jobban érzékeli az ujjaimmal, hogy mi lehet a gond, és majdnem a bejáratnál érzek valami bőrt, hártya szerű redős valamit próbálom szétfeszíteni de 3 ujjamnál tovább nem megy.

Nem tudom már mit tegyek, sok mindent próbáltam már és ezen a ponton nem tudok tovább jutni.


2018. jan. 30. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit érzel az ujjaiddal, az a szűzhártyád. Ez már elég hosszadalmas és persze fájdalmas próbálkozásnak tűnik. Nekem is pokolian fájt az első, pedig egy évig csak előjáték volt a párommal. Sokáig egy ujj, aztán kettő. De még így is majd' meghaltam, amikor belém hatolt. Elhiszem, hogy a barátod nem szeretne fájdalmat okozni, de egyszer túl kell esni rajta, különben sokáig rossz lesz. Lehet, hogy már attól sem sikerül, hogy rágörcsölsz, amiért régóta nem megy. Hangolódjatok egymásra és egyik alkalommal próbáljátok meg végigcsinálni. Nagyon rossz lesz, de ez kell ahhoz, hogy utána jó legyen, ehhez is kell több hónap. Ne adjátok fel, kitartást. :)


Ja, és ami még fontos: nem baj, ha sírsz, nyugtasd meg a barátod, hogy bármennyire is fáj, szeretnéd (mert gondolom így van). Nekem jó feszültséglevezető volt közben, hogy nem tartottam vissza a könnyeket. Mást sajnos én sem tudok tanácsolni, ezen én is keresztülmentem.

2018. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MR.X. válasza:
Orvos? Nőgyógyász?
2018. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Már pedig nem vagy el lazulva.

Be vagy görcsölve, rá stresszelsz.

Minél inkább erőltetitek, annál inkább nem fog sikerülni.

Nem kivánod a barátod, nyilván azért mert még sose volt jó neked, nem volt orgazmusod sehogy sem.

2018. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, hogy honnan szeded, hogy nem volt sose ezt nem írtam sehol :) mindig volt eddig minden egyes alkalommal és minden egyes alkalommal jó volt vele.
2018. jan. 30. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy normális nőgyógyászhoz, és mondd el a problémát. Valószínűleg szokatlanul szűk a szűzhártyád, de szerencsére már nem a középkorban élünk, és egy rövid műtéttel be tudják metszeni. Sokkal jobb megoldás, mint szenvedni vele még további hónapokig.
2018. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy ev alatt nem sikerult es ennyire komoly fajdalmaid vannak,ha megprobal behatolni a parod,akkor szerintem erdemes lenne elmenni nogyogyaszhoz.Lehet tul vastag a szuzhartyad.De azon tudnak segiteni.Inkabb egy kis "mutet"minthogy meg tovabb szenvedj.Meg egyebkent is erdemes lenne elmenni orvoshoz.Nekem is borzasztoan fajt az elso es utana is.Azt gondololtam,hogy nagyon szuk vagyok az orvos is mondta,hogy meg uj nekem a dolog,majd jobb lesz.Aztan kiderult,hogy huvelygyulladasom van es azert is faj.
2018. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, ott bemetszik a szűzhártyád.


Valószínűleg túl vastag, azért nem tudja áttörni a barátod, vagy csak rágörcsölsz és már azért nem tudja betenni.


Én jópár éve élek szexuális életet, de elég, ha picit feszültebb vagyok, máris fáj és irtó nehezen teszi be, hiába kívánom.


28n

2018. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!