Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos, rendszertelen...

Folyamatos, rendszertelen sötét menstruáció, mitől?

Figyelt kérdés
9 hónapja szültem természetes úton. A 6 hét letelte után szépen visszaállt, rendszeresen, napra pontosan megjött a menstruációm. Az utóbbi hónapban nem jött meg, csak 5 nappal később, sötét szinte már fekete vérzésem volt 26(!) napig folyamatosan. Utánna 2 hétig semmi, de most újra kezdődik az egész. Volt valakinek hasonló? Mi okozhatja?

#menstruáció #Sötét vér
2020. jún. 28. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szedtél össze valamilyen fertőzést?esetleg gyulladás? Csodálkozom, hogy ilyen nyugodt vagy, én már réges rég a helyedben a dokimat zargattam volna.
2020. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Belőlem a vetélésemet követő első menstruáció előtt jött ki valami ilyesmi, de nem nagy mennyiség, én csak négy napig. Akkor tisztult ki teljesen a méhem. De az rögtön az első menstruációkor volt, nem hónapokkal később.

Én a helyedben megnézetném egy orvossal magam, biztos többet tud mondani nálunk.

2020. jún. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ne szégyellj orvoshoz fordulni ezzel, mert ez nagyon nem normális, lehet valami komolyabb bajod van, semmiképp nem érdemes húzni, halasztani, az egészségedről van szó. nem mondom, hogy itt hülye tanácsokat adnak, de minden ember más és más, szóval korán sem biztos, hogy valakinek hasonló tünetekkel ugyanaz a problémája van, mint neked. anyuka vagy, így különösen vigyáznod kell magadra, nem tudom miért nem mentél még orvoshoz. 26 nap vérzés alatt bármennyire is irtózom a nőgyógyászoktól sírva rohannék hozzá
2020. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!