Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős szőrzetű csajok (akinek...

Erős szőrzetű csajok (akinek arcán is van szőr) nektek valahogy sikerült orvosolni a problémát?!

Figyelt kérdés
Voltam endokirnnel semmien hormonalis elvaltozasom nincs, se PCOS semmit nem lát és mégis kb szakállam van. Aki járt vagy jár hasonló cipőben és esetleg lát kiutat az alagútból az írjon már nekem pár sort ide vagy akár privátba! Köszönöm!!!!

2020. jún. 28. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
97%
Ne legyenek illúzióid, az a szőr ami rajtad van, már ott is marad, hiába mész másik orvoshoz, a szőrösség nem fog változni. Tudnék mesélni, végigjártam sokmindent, de marad a szőrtelenítés. Ha ez így lenne, ahogy gondoljátok, hogy az orvos segít a szőrösség esetén, egyetlen szőrös nő sem lenne. Lehet, hogy diagnosztizál valamit, a betegségre kapsz gyógyszert,de a szőr maradni fog, maximum néhány helyen átmenetileg gyengül. ( nekem pl. a melleim közt, arcon pihésebb lett, de szőrös maradt és a kezelés után fél évvel ugyanúgy visszaerösödött). Azért sok sikert, de ne bízz a csodákban, mert csalódni fogsz.
2020. jún. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!