Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon komoly bajom lehet?

Nagyon komoly bajom lehet?

Figyelt kérdés

Februárban elkaphattam valami fertōzést, nem tudom, hogy hugyúti vagy nōgyógyászati jellegūt mert egyik orvos sem csinàlt különösebben semmit, csípett/égetō érzés volt, és a derekam is nagyon fájt. Antibiotikumot kaptam, amitōl jobban lettem. Gondoltam ennyi. De kB 2 hét múlva megint kezdōdött, akkor csináltak labort, hasi UH-t, nōgyógyászaton is voltam ott is megvizsgáltak manuálisan is, ultrahanggal is. Minden rendben volt. Kaptam azért megint antibiotikumot, gyulladáscsökkentōt, mert azt mondták lehet petefészekgyulladás. Beszedtem és megint jobb lett. Eltelt egy kis idō és már nem a derekam, hanem bal oldalon alul a hasam a medence környékén kezdett fájni, enyhén és nem is folyamatosan, visszamentem a nōgyógyászhoz, megint megvizsgált, nem látott semmi rendelleneset. De adott másik fajta gyógyszert, azt is beszedtem és egy darabig jó volt, de aztàn megint visszajött a dolog. Közben már nem tudom, hogy az idegeskedés/stressz miatt de eléggé felborult a ciklusom. Nem volt sosem tūpontos, de azert a 30 naposnál több sosem volt. Ehhez képest most már másodjára 33-34. napra jött meg. Erre premens tablettát kaptam, hogy az majd segít. De közben csak vissza viszajön a fájdalom pluszban néha elōjön ez az égetō/csípō érzés vizeléskor és utána. A vérképem amit most csináltak 33-as vérsüllyedést mutat, plusz kicsivel magasabb fehérvérsejtszámot. Bár ezeken kívül más tünetem nincsen, rettegek,hogy valami ciszta, mióma vagy rosszabb, petefészekrák vagy akármi a bajom

... Orvostól orvosig járok de senki nem mondott még semmit, még most urológiára megyek majd, de teljesen tanácstalan vagyok. Volt valakinek hasonló problémája? Mi lehet ez? 20/L


2020. júl. 4. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A fehérvérsejted jó, nem magasabb. 4-10 között jó, az hogy melyik labor mit ír rá felső határnak.... A CRP pedig egyébkén 8-ig jó szóval igen az is rendbe van valóban.

Most hirtelen sajnos én sem tudok újat mondani az a baj... Mert vagy hiányzanak tünetek még ahhoz hogy gondolni lehessen rá, vagy a korod miatt nem jönnek szóba bizonyos dolgok, így hirtelen nem tudok semmi világmegváltó dologra gondolni sajnos.... gondolkozok majd még rajta hátha...

2020. júl. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De egyébként most megnéztem mégegyszer és szinte az összes fehérvérsejtre vonatkozó érték inkàbb a felsō határ felé van. Ez jelenthet valamit? Vagy csak akkor jelentene ha tényleg túllépné a határértéket?
2020. júl. 5. 00:59
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha a többi sejtszám rendben van, és évek óta ilyesmi értékek körül van a fehérvérsejt akkor nem jelent semmit, csak hogy neked akkor az az alap.
2020. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát, rendben vannak, semmi más kiugrót nem találtak. Az hogy eddig milyenek voltak, nem tudom, majd összeszedek egy pár régi leletet,összevetem. 🤷 Hétfōn megyek vissza az eredménnyel a doktorhoz, meglàtjuk mit szól hozzá. Mondhatna már valaki valami megnyugtatót, mert lassan becsavarodok. :(
2020. júl. 5. 01:04
 15/15 anonim válasza:

Szia!

Nagyon régi a kérdés, csak most fedeztem fel. Rengeteg nő beszámolóját hallottam már, akik hasonló tünetekkel orvostól orvosig jártak, és éveken keresztül nem ismerték fel nekik az endometriózist. Ha még mindig aktuális (illetve, ha valaki más, aki hasonló cipőben jár, olvassa ezt), ennek érdemes utánajárni.

2021. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!