Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Standolás menszesz alatt,...

Standolás menszesz alatt, tényleg ennyire felejtős?

Figyelt kérdés

Jövő héten mennénk standra és sanszos,hogy akkor lesz meg. Életemben nem volt bennem tampon, de úgy vagyok vele,hogy feldugom,ha úgy van,nem érdekel. Már olyan rég terveztük. Anyám teljesen ki van akadva,hogy felejtsem el ezt a hülyeséget. Összeszedek valami fertőzést és örök életemre nem tudom kikúrálni,meg nem lesz gyerekem. Megéri nekem ez a pillanatnyi szorakozás?

Szerintem ez túlzás, de úgy vagyok vele,hogy nem érdekel. Plusz az úszó nők mit csinálnak szerinte? Max nem szólok róla ha megjön,és elintézem magamnak. Most nagyon rossz vagyok? Help :((



2020. júl. 5. 20:50
A kérdező szavazást indított:
Menszesz
Strand
Tampon
36 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Oh,istenem. Most látom,hogy elnéztem a szavazást. :DD. Bocsi. Mindegy. Azt vegyétek akkor figyelmen kívül.
2020. júl. 5. 20:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont Horvátországban voltunk a tengerpartnál, amikor 5 nappal a vártnál hamarabb megjött nekem. 20 éves voltam, de még sose használtam tampont, mert sose volt rá szükségem. Könnyen meg lehet tanulni, vannak magyarázó videók is. A lényeg, hogy egy kisebb méretűvel kezdj (pl. mini) - nekem az viszonylag erős vérzés mellett is kibírt kb. 3 órát. Akkor úgyis ki kellett mennem, mert fel kellett megint kenni a naptejet. Csak kimész a mosdóba, húzol egy picit a madzagon, és érezni fogod, hogy megmozdul-e a tampon vagy ellenállás van. Az utóbbi esetben még fenn hagyhatod.
2020. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem vizes helyen az intim kehely vált be. Nem mernék sima tamponnal vízbe menni.
2020. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódj, a tampon nem enged semmit se ki, se be. Nem nagyobb az esély elkapni valamit, mint egyébként.
2020. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tamponnal nyugodtan, arra figyelj h gyakran cseréld főleg mikor Kijossz a vízből, ne legyen az h jaj meg egy órát kibír
2020. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer strandoltam tamponnal tinikorom óta, két gyerekem van. Legyen tiszta a kezed, amikor cserélsz, figyelj, hogy ne ázzon át teljesen, megfelelő legyen a méret. Kb. ennyi.
2020. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!