Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta miatt...

Petefészek ciszta miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Egy hónapja abbahagytam a fogamzásgátló tablettát. Azóta egy hete kellett volna megjönnie de semmi. Pont amikor abbahagytam kiderült, hogy van egy 53mm-es cisztám. A nőgyógyász azt mondta várjuk meg a vérzést és ha elmúlt megnézzük felszívódott-e. De nem akar megjönni, a hasam fájt pár napig, amikor meg kellett volna jönnie. Tesztet csináltam a késés 5. napján, negatív lett. Lehet ez a ciszta miatt? Valakinek esetleg volt már hasonló? Köszönöm a válaszokat!

2020. júl. 5. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha most hagytad abba a fogamzásgátlót, az elég ok rá, van akinek hónapokba telik, mire beáll a ciklusa.
2020. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most hagytad abba a fogamzásgátlót (ami alatt megvonásos vérzés van, nem menstruáció, nem ugyanaz), szóval idő kell amíg újra beáll a ciklusod.
2020. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ellenőriztetnem havonta legalább, amíg meg nem jon a mensid. Nekem foggatlo utan rendesen megjött, de van akinek nem. És emelett meg igen, a ciszta is okozhatja hogy nem jon meg.
2020. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam elsősorban, hogy a fogamzásgátló abbahagyása miatt van. Nem tudom meddig várjak még, és menjek vissza az orvoshoz a ciszta miatt. Gondolom tud adni valami gyógyszert amitől megjön, csak mindig mondja legyek türelmes, de mivel eléggé szokott fájni ott a petefészkemnél, jó lenne már tudni elmúlik e egy vérzéstől vagy esetleg műteni kell. Köszi, hogy írtatok :)
2020. júl. 5. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!