Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először a nőgyógyásznál?

Először a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Milyen az első vizsgálat,ha már nem vagyok szűz?
2020. júl. 7. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész leülsz, megkérdezi az orvos mi a panaszod, te elmondod, utána megkér hogy alulról vetkőzz le. Tudom javasolni hogy hosszú pólóba menj mert akkor kevésbé lesz kellemetlen hogy pucér alsó testtel menj végig a vizsgáló ágyig. Felfekszel, először az ujjaival vizsgál meg és a hasadag kezdi el tapogatni, ha fájdalmat érzel szólsz. Nekem csinált hüvelyi ultrahangot is és rákszűrést is. Érdemes évente megcsinálni a rákszűrést. Mikor végzett a vizsgálattal felöltözöl vissza ülsz és elmondja hogyha esetleg panaszod volt milyen kezelést ír ki, utána pedig oda adja a leletet.
2020. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem nagyon kellemetlen , ciki széttenni a lábakat egy idegen előtt?

Nehéz felülni a vizsgálóágyra?

2020. júl. 7. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, csak szokatlan, nagyon le kell csúszni és be akasztani a lábad. Nekem nem volt kellemetlen se ciki annyira, nyilván nem a legfelemelobb érzés de nem vészes.
2020. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar, keress nőt. Sose mást nézz, csak azt, hogy neked ebben a helyzetben mi a jobb.
2020. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mindig tudd, mikor volt a legutolsó menstruációd első napja!
2020. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta🙏

Köszönöm a válaszokat

2020. júl. 22. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!