Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Okozott valakinél viszketést...

Okozott valakinél viszketést a Hedelix szirup? Vagy epepangás lenne a bajom?

Figyelt kérdés

30 hetes terhes vagyok, tegnap este vettem be 1 alkalommal a szirupot, de már nem emlékszem, hogy az előtt, vagy az után kezdtem e el viszketni. A lábfejem kezdett el viszketni, majd a talpam és a vádlim, majd az alkarom, aztán a tenyerem. Ma is megmaradt a probléma, ezért felhívtam a körzeti orvosomat. Mondta, hogy hagyjam abba a szirupot, és ha nem lesz jobb, akkor holnap/holnapután hívjam vissza.

Én az epepangásra gondoltam még.

Nem használtunk új mosószert vagy tusfürdőt, nem ettem semmi újdonságot, cukrom sincs(megmértük, mert anyukám cukros, de az rendben volt), ma mégjobban odafigyelek a folyadékbevitelre. Kenem krémmel, de még mindig viszketek, hol itt, hol ott, felváltva valahol.



#terhesség #viszketés #mellékhatás #epepangás #hedelix szirup #30 hetes terhes
2020. júl. 1. 15:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!