Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka ennek? Valaki...

Mi az oka ennek? Valaki segítsen, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az intim részen folyamatos égető érzés van, ha pisilek, akkor rettentően éget, csíp. És kisebb vérpöttyök is voltak a papíron. Ma borotváltam ott, de nem észleltem azt, hogy elvágtam volna. Csak már akkor is érzékeny volt, kellemetlen volt a borotválás. (Azt hozzátenném, hogy egyszer sem vágtam még el magam szerencsére). A szappan, amit a szemérem dombomra használok is csípett. Lassan meg fog jönni, így nem tudom, hogy ez a kevés vér az-e. De nem fordult még velem elő az, hogy még a törlés is fáj, akkor is ha popsitörlővel teszem azt. A tükörben megnéztem és élénk piros. Ezek a felfázás jelei? Volt már úgy, hogy csípett, de ennyire még nem. Betétet nem merek berakni, mert félek, hogy csak mégrosszabb lesz. Valaki tudja, hogy miért van ez? Várjak pár napot, és ha nem múlik el, akkor nőgyógyász?

17/L



#vérzés #női baj #Égés, csípés
2020. júl. 7. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet felfázás. Próbáld ki a kamillás ülőfürdőt, ha így sem múlik el, akkor doki.
2020. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használtál szőrtelenítő krémet is?
2020. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma meg is jött, úgyhogy most még rosszabb lett. A kamillás ülőfürdőt így gondolom nem lehet. Szőrtelenítőt sosem használtam, nem is terveztem. De a borotvát csak szappannal szoktam átmosni és megtörölni, azután visszahelyezem a tartóba. Lehetséges, hogy emiatt van? Valamilyen baktérium okozta irritáció?
2020. júl. 7. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem felfázás jelei, az húgyúti fertőzés, a pisilés fájna, de nem okoz a szeméremtesten pirosságot. Valószínűleg életlen volt a borotva. Próbáld meg Bepanthene, Neogranormon krémek valamelyikével kezelni.
2020. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!:)
2020. júl. 7. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!