Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Más is van így? Mit...

Valkaiss kérdése:

Lányok! Más is van így? Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny vagyok a "lenti" fertőzésekre. Most voltam először úszni a nyáron, hát már megint... Pedig azonnal tisztálkodok utána, azonnal leveszem a fürdőruhát, ha kijöttem. Ez most hirtelen ötlet volt, de ha tudom, hogy úszni fogok, mindenfélével felszerelkezve megyek a tóba, hátha segít. Azon kívül, egy fajta betétet használhatok, a többi után orvos... Intim mosakodót most találtam egy típust, amitől nincs gond, amúgy próbáltam sok fajtát, mindegyiknél első-második használat után orvos lett a vége...

A háziorvosom szerint ez nem normális, el kéne menjek dokihoz. Háromnál voltam, azt mondták, hogy hát érzékeny vagyok és ennyi. De már unom nagyon, és a másik gond, hogy életemben antibiotikumot pár kivételtől eltekintve csak erre szedtem. Attól félek, lassan bármi bajom is van, a kórokozók kiröhögnek, mert hozzászoknak. Mi lehet a megoldás, más is van így? Az orvos szerint ugyebár semmi krónikus dolog...



2020. júl. 8. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót szedsz?

Ha igen, annak lehet egy ilyen mellékhatása.

2020. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fertőzés? Én is évekig jártam dokihoz, míg végül rájöttem, hogy nálam a stressz okozott erős folyást.
2020. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem szedek. Egyszer régebben szedtem, de csak rövid ideig.

Hát az a fura, hogy egyszer húgyuti dolog, egyszer hüvelyfertőzés. És már kislány koromban is ez volt.

A másik furcsaság, hogy alapjáraton képtelen vagyok elkapni bármilyen betegséget. Néhány mandulagyulladást leszámítva csak ezzel járok orvoshoz. A doki felír egy levél antibiotikumot és béke van a következő gikszerig, ami bármi lehet. De ha egyszer mondjuk nem fürdök meg este, már reggelre ott a baj. Nem értem, hogy lehet ez, még senkit sem hallottam, hogy ilyen lenne vele.

2020. júl. 8. 19:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a doki egyszer csinált ilyen tenyésztős cuccot (akkor épp nem volt bajom) és az teljesen negatív lett. Mert először azt hittem, lehet ugyan az jön vissza folyton, mert valójában el sem múlik, de nem.
2020. júl. 8. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvass utàna a teafaolaj hüvelyi hasznàlatànak
2020. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!