Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 nap vérzés után 72órás...

13 nap vérzés után 72órás tablettát vettem be, amitől meg kéne jönnie, de csak elmúlt a vérzés. Ilyenkor lehet valami probléma?

Figyelt kérdés
13 napig volt meg a menstruációm, az első 7napban volt erősebb, utána már csak pecsételős, voltak órák hogy megint erősebb volt. Esemény utáni tablettát vettem be, és elvileg azután megint meg kéne jönnie, de nekem utána csak egy kicsit megindult még aznap este, és azóta semmi. Lehet ilyenkor valami probléma? Vagy lehetséges hogy már csak nincsen vér ami kijöjjön belőlem?

2020. júl. 10. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell megjönnie tőle, megakadályozza a peteérést, illetve a beágyazódást. Ha szerencséd van a következő időpontban megjön, ha felborítja a hormon háztartásod, akkor lehet hónapokig nem menstruálsz.
2020. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!