Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj egyfolytában a fejem?

Miért fáj egyfolytában a fejem?

Figyelt kérdés

Este mikor lefeküdtem nagyon kimerültnek éreztem magam és fájt a fejem. Aludtam bő nyolc órát vagy többet is picit, de reggel mikor felkeltem ugyanúgy fájt a fejem. És azóta egész nap. Van hogy nem is érzem de néha, ha mondjuk túl mélyre hajolok vagy csak jobban és nagyobb mozdulatokat teszek akkor lüktet.

Gyógyszer nem segített. Miért lehet ez?


2010. aug. 2. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
pl, nem ittál vagy ettél eleget, nem megfelelő a vérnyomásod
2010. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg,hogy fronthatástól fáj a fejed,olyankor nekem sem hat a gyógyszer.Lehet migrén is,az is makacs,néha nem elég egy tabletta.Próbálj kávét inni,van akinek elmúlik a fejfájása tőle,vagy vegyél be még egy szem tablettát,tegyél hideg borogatást a homlokodra és feküdj le a sötét szobába pihenni.Ha attól sem lesz jobb és más tünetek is jönnek hozzá,akkor menj orvoshoz.
2010. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a segítő válaszokat :)
2010. aug. 2. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs probléma a szemeddel? Én nagyon erős kontaktlencsét hordok, és amikor romlik a szemem, akkor fáj folyton a fejem.

:)

2010. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!