Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a szervezet...

Elképzelhető, hogy a szervezetemnek nehéz átállni egy egészségesebb életmódra? Egyfolytában nagyon fáradt vagyok és fáj a fejem.

Figyelt kérdés

3 hete edzek, heti háromszor, áttértem a napi ötszöri étkezésre, egyáltalán nem eszem keveset, sőt az étrendem inkább csak egészségesnek, mint diétásnak mondható. Napi 1800-2000 kcal simán meg van. Sokkal, de sokkal több zöldséget eszem, mint előtte, és sokkal több fehérjét, valamint sokkal kevesebb szénhidrátot.

Azt hittem, hogyha elkezdem érezni fogom, hogy egészségesebb, fittebb, energikusabb vagyok.

Mégis már este fél 9-kor úgy érzem, hogy azonnal el tudnék aludni. Egy hete iszonyúan fáradtnak érzem magam, és nyűgösebb, hisztisebb, idegesebb is vagyok.


2011. ápr. 17. 09:42
 1/8 Cluaran_Deilgneach ***** válasza:

Életmódot változtatni bizony nem könnyű,kedves kérdező,de megéri.:)

Amint észreveszed,hogy szebb,feszesebb lesz a bőröd,kitartóbb vagy a sportban,fogysz stb.,rögtön megjön a kedved a folytatáshoz.:)

Én is a napokban estem túl a holtponton,erősnek kell lenni!:)

A leírtak alapján helyes életmódot választottál,adj magadnak egy kis időt!:)

2011. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor valamit rosszul csinálhatsz. Talán túl kevés szénhidrátot eszel? Sajnos a választ én se tudom, de én is ezt tapasztaltam nemrég, mikor elkezdtem egészségesen enni, és megőrültem, hogy nem bírok ébren maradni, és nem tudok tanulni, ami nálam nem volt tartható, ezért egyelőre jegeltem a dolgot, de örülnék, ha valaki segíteni tudnaXD
2011. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az időjárástól van...

Ezen a héten én is szörnyen éreztem magam, folyton csak aludtam, fájnak az ízületeim, stb :S


Lehet, csak emiatt van..

Ne add fel!

2011. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gedeon_neni! :) válasza:
nekem aztmondta a háziorvos, hogy felszabadulnak a méreganyagok, ezért van, de 1-2 hét és energikus leszel. aztmondta, szedjek antioxidánst.
2011. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így van, méregtelenít a szervezeted, kiürül a sok méreganyag, úgyhogy most ne add fel!

Most kell a legnagyobb akaraterő, ha ezen a holtponton túl jutsz, akkor sokkal energikusabb leszel, tapasztalat :)

2011. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, remélem igazatok van :) Nem, nem adom fel, elkezdtem inkább ginzenget inni, meg magnéziumot szedni, és most vettem egy Activalt is, aztán csak összekapom magam. Kicsesztem magammal feladás szempontjából, egy évre előre kifizettem az edzőterem bérletet :)
2011. ápr. 18. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:

10:34 vagyok


Uff :DD Jó vagy!

Én csak havi aerobic bérleteket veszek, de az elején még ennyi is nagyon motivált. Kemény az egy év :D

2011. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én egyszer futottam neki egy havi bérlettel, és ahogy lejárt hirtelen valahogy gondot okozott megvenni a következőt... Mindenféle kifogás jött, hogy miért nem fér bele a költségvetésbe, úgyhogy most úgy döntöttem, hogy így legalább a saját zsebemen is érzem, hogy csinálni kell! :)
2011. ápr. 18. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!