Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ideje nem tudok koncentrál...

Egy ideje nem tudok koncentrálni, leromlottak a jegyeim, feszült vagyok, alvási zavaraim vannak és mindig, szinte egyfolytában fáj a fejem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok. Eddig szinte csak 5eim voltak, mostanában egyre rosszabbak lettek, ma kaptam egy 2est is... Nem tudok tanulni, sem tananyagot(ezért reggel 4kor felkelek, és ugy próbálok, de az se sokkal hatékonyabb) sem táncot(haladó irtáncos vagyok, eddig egy koreográfiát már a második órára tudtam, mostmár a 7.órája tanullom, de még mindig nem tudom). Itthon mindenkivel kiabálok, orditozok, nincs türelmem semmihez. Nem azért vagyok ennyire "dekoncentrált" mert szerelmes vagyok...nem vagyok az, nincs barátom, nincs kiszemelt. Légyszi segitsetek, miért van ez igy?...nem tudom mi lesz ha a jegyeim még jobban romlanak, nem tudom elviselni, h utolsó tanuló legyek...ezért mindig sirok(persze mikor más nem látja), és a fejem is szüntelen fáj.
2008. dec. 4. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon faradt vagy,probald ki a MagneB6-ot.
2008. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedj be mindeféle hülyeséget, előbb menj el orvoshoz, lehet, hogy neuológiai oka van annak, amit leírtál. Minél előbb mész, annál jobban jársz! Vedd komolyan!
2008. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy túlhajtanak a suliban... velem is ez van csak én egészen máshogy reagáltam le, rám is nagyon rossz hatással van csak képtelen vagyok tenni ellene és a suli egyik legszarabb tanulója lettem... ha így folytatódik engem talán ki is csapnak (am. jó suliba járok, 10-es vagyok)
2010. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!