Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyek ti menstruáció alatt...

Hölgyek ti menstruáció alatt cseréltek bugyit?

Figyelt kérdés

Több éves távkapcsolat után lassan egy éve összeköltöztünk és pár hónapja, derült ki nekem, hogy amikor megjön neki akkor egy adott bugyiban van végig nem cseréli abban van több napig. Számomra ez nagyon fura megértem, ha az a fajta kényelmes, de akkor mért nem vesz belőle x darabot és akkor minden nap cserélheti. Nem különleges bugyi és csak 1db van belőle.

Csak számomra nagyon fura ez?



2020. júl. 14. 13:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Ez gáz. Minimum naponta kene cserélni, vagy ha véletlenül véres lesz, kimosni rögtön. Egy dolog, hogy undorító mert nyilván több nap alatt büdös lesz, a masik, hogy a méhszáj olyankor nyitva, felszálló fertőzés lehet belőle. A bomló vér is kedvez a fertőzésnek..
2020. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Márpedig mind a tamponban mind a betéten ott van egy ideig a vér.
2020. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Èn olvasva a kérdést, nem is értettem meg, miről lehet szó.

Alap a csere, mindennap.

Annyira alap, hogy soha fel se merül a kérdés, hogy ne legyen minimum naponta csere, de esetenként 1 nap többször is.

2020. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%

Ez gusztustalan, és veszélyes is és ráadásul szaglik is.Fúj.


Napi 2x kéne fürdenie,mind két alkalommal fehérnemű csere (nem két bugyi egyszerre) és 1,5-max. 2 óránként cserélnie betétet, a tampon meg nem egészséges-mint köztudott.


Meg kéne neki tanítani az alaphigiéniát, ha már az anyja nem tette.

2020. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Mindig cserélek bugyit! Menstruáció alatt meg szerintem még inkább kell figyelni a higiéniára.

Ez undorító!!! Én nem tudom elképzelni, hogy ne ábránduljak ki, ha a páromról ilyen durva igénytelenséget megtudnék. Brrrrrrrrr

2020. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%
Ez hülyeség, hogy a tampon nem egészséges. Én egyszerre hordok azt, és betétet általában, így van, hogy magát a bugyit csak kétnaponta cserélem, mivel semmi intim részhez nem ér hozzá, hiszen betét van felette. A betétet nyilván napi többször. Mondjuk egy hétig nem hordanám ugyanazt a bugyit azért.
2020. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

Nálam is előfordul néha, de nem mondom, hogy ez a normális.

"A bomló vér is kedvez a fertőzésnek." Nyilván a betétet cserélni, milyen bomló vér? Ha tiszta betétet tesz be, honnan lenne bomló vér meg fertőzés?

2020. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Uhh.. a napi bugyicsere alap. El sem tudnám képzelni azt, hogy miután megfürdök/lezuhanyzok, visszahúzzam a már használt bugyit. Igénytelenség.
2020. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%

6 *Ez hülyeség, hogy a tampon nem egészséges.


Nem hülyeség. Nézz utána. Pár éve én is megtettem-azóta nem használom.

2020. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Én van hogy kétnaponta cserélem le, de általában naponta
2020. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!