Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne tenni a szülés...

Mit lehetne tenni a szülés utáni depresszió legyőzése érdekében?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem. Sajnos nagyon rossz volt maga a szülésem, illetve az utána történtek is. Nem volt egy pozitív élmény. Azóta úgy érzem depressziós vagyok és egyszerűen nem tudok belőle kilábalni. Mit tehetnék? Aki volt ilyen helyzetben, Őt végül mi rántotta ki ebből a helyzetből?

2020. júl. 15. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Panaszkodj a haziorvosnak.Ha ugy latja jonak elkuld pszichiaterhez.
2020. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aztán meg rám küldenék a gyámügyet is, hogy el tudom-e látni a fiam, nem? :D
2020. júl. 15. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedj D-vitamint és B-komplexet, igyál gyógyteákat (pl. citromfű), és vedd rá magad egy kis mozgásra. Hallgass jó zenéket, nézz pozitív hangulatú filmeket, vígjátékokat, aludj rendesen (tudom, kisbaba mellett nem egyszerű). Beszélgess a barátaiddal.
2020. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2020. júl. 15. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj róla, kérj segítséget a férjedtől, szüleidtől, barátnőtől. Meséld el a sztoridat a Gyerekvállalás kategóriában, hátha vannak hasonló tapasztalatok. Pszichológus is segíthet.
2020. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg depresszio, akkor a tea, vitamin edeskeves.
2020. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért hívnák rád a gyámügyet? Az, hogy segítséget kérsz egy hozzáértőtől (pszichiáter), pont azt bizonyítja, hogy meg akarsz gyógyulni.
2020. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!