Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Nagy baj?

Miért van ez? Nagy baj?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete sötét,barnás színű folyásom van.Másfél éve menstruálok és még szűz vagyok.14 évesen mitől lehet ez?Nagy baj lehet velem?Kérlek segítsetek! Nagyon félek...
2010. aug. 3. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
barna=vér=menzesz vagy köztivérzés...ha nem társul hozzá más kellemetlen tünet és 1-2 napon belül elmúlik, akkor ne aggódj :)...ellenkező esetben doki
2010. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen doki kellene, ha már 1 hete tart. Ha máskor is előfordult, akkor meg pláne.

A köztivérzés szokásos probléma, de attól még probléma, ha rendszeres, orvost igényel, hogy megmondják, mi az oka. Nem a köztivérzés a baj, hanem az, AMI okozza.

Ha nem erről van szó, akkor én fertőzésre tippelnék.

2010. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 éves, a köztivérzését a hormonjai okozzák ;)
2010. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az esetek 99%-ában igen. De nem lehet kizárni az 1%-ot sem. Felelőtlenség ráfogni az életkorára. Orvos nézze meg, és mondja meg, hogy baj vagy nem.
2010. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!