Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokott ilyen lenni a bimbótok...

Szokott ilyen lenni a bimbótok? (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ha megnyomom nem szivárog. Lehet kidörzsöléstől?


2020. júl. 21. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valamilyen durvább ruházat miatti kidörzsölés.

Kezeld neogranormon kenőccsel.

2020. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elsőn mi van középen?
2020. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A cikkben azt írja hogy váladéltől ilyen. Nekem hasonló de inkább hámlásak tűnik.


Azert aggódok mert csak az egyik mellemen ilyen.

Durvább ruházatot nem hordok de 0-24 melltartóban alszom. Alvaskor sport melltartóban.

2020. júl. 21. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd.
2020. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg nőgyógyásznak vagy sebésznek, ha nem feltétlenül dörzsöléstől van.qq
2020. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én inkább gombára gyanakodnék, főleg, mivel állandóan melltartóban vagy.
2020. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De a gomba nem viszket? És akkor nem mindkét mellen lenne?
2020. júl. 21. 19:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen. Az én sztorim, mielőtt kialakult kisebesedett, hámlott meg viszketett a mellbimbóm. Bőrgyógyász kiszáradás miatti ekcémának mondta, ilyen maradt a helyén. Egy másik bőrgyógyász faggyúmirigy cisztának mondta. Van több szemölcshöz hasonló barnás valami is a mellkasomon, hasamon. Nekem nem múlt el, néha leválik, de visszaképződik. Menj el vele dokihoz mindenképp, akár valamilyen emlő szakrendelésre is ha adnak beutalót. Légyszi, majd írd meg hogy mi lett vagy hogy minek diagnosztizálták mert engem is érdekelne hogy mi más lehet még. Nekem kb 10 éve ilyen, de mindenképpen mutasd meg dokinak, mert lehet rászáradt váladék is.
2020. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 8-as vagyok, az első képhez hasonló az enyém.
2020. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. MENJ orvoshoz. Amint lehet. Valoszinuleg semmi bajod, de a mellbimbo ilyen valtozasa egy agressziv betegseg vezeto tunete lehet, amit -ha mar a teljes mell gyulladasos tuneteit okozza- nem tudunk meggyogyitani.
2020. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!