Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késve, de megjött menstruációv...

Késve, de megjött menstruációval lehetséges-e a terhesség?

Figyelt kérdés
Aktus után egy héttel kellett volna megjönnie a menzeszemnek, de egy hetet késett. A normálisan kiszámolt menzesz utolsó napján teszteltem és mindkét teszt negatív lett. Még a tesztelés napján megjött a vérzésem. Nagyon örülnék szakember válaszának, mert a vírus miatt nagyon nehezen érem el a nőgyógyászomat. Minden választ nagyon köszönök előre is!

2020. júl. 22. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nagyon örülnék szakember válaszának, mert a vírus miatt nagyon nehezen érem el a nőgyógyászomat."

Miért,nem rendel a nőgyógyász?

2020. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De rendel, csak amiatt, hogy nem rendelt sokáig, mindenki most megy és jövő hónapra lettem kiírva, másikhoz pedig nem akarok menni, mert nem hallottam semmi jót róla. Kicsi városban ilyen az élet, s a környező összes faluról, más városból is jönnek, mert nagyon jó ez a doktornő...Telefonon pedig azt mondta, hogy láttatlanul nem tud mit mondani, de ne idegeskedjek, és nyilván itt is ez a szituáció, de valami véleményt, tapasztalatot szivesen hallanék, mert a jövő hónapig én kitépem az összes hajamat.
2020. júl. 22. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

Mivel megjött a menstruációd,ezért nem lehetsz terhes.

De ha még mindig tartasz a terhességtől,akkor pár nap múlva megint tesztelj.

2020. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!