Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Hogy mondtátok el az...

Lányok! Hogy mondtátok el az anyukátoknak/ gondviselőtöknek, amikor tinédzser korotokban valamilyen nőgyógyászati problémátok adódott?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, még semmi olyan nem történt egy fiúval sem, így még ilyenről sem kellett vele beszélnem. Jó kapcsolatot ápolok vele, viszont nagyon nagyon félek ettől, Ti hogyan mondtátok el Neki?
2020. júl. 24. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
elsőként: mi a gond, hány éves vagy?
2020. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen. Anyu, tudnál segíteni? Ezt, meg ezt tapasztaltam.
2020. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig jó kapcsolatom volt mindkét szülőmmel.

Én pl.ugy mondtam el hogy anya valami gond van a puncimmal... Utána pedig kifejtettem milyen tünetet tapasztaltam.

2020. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld magad a helyébe. Biztos nagyon szeret és ha jó kapcsolatotok van akkor nincs mitől félni! Értem ,hogy kissé kellemetlen, de az egészséged a legfontosabb az ő számára is. Vedd a bátorságot, esetleg írd le egy lapra és add oda, ha túl kényelmetlen. Ha jól sikerül, akkor még növeli is köztetek a bizalmat remélhetőleg. Én a lapos módzsert használtam ha ilyesmi volt. Hajrá! :)
2020. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam el, egyedül elmentem nőgyógyászhoz.
2020. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!